Atlas Assistans logotyp. Klicka för att komma till startsidan!

Vårt kontor ligger på Södermalm i Stockholm.LÄS MER »

TILL KONTAKTFORMULÄR »

Här finns vi
Ninnie Wallenborg

Ninnie är regionchef, uppdragsansvarig och ansvarar för kommunikation.

Tel: 073 - 522 03 90
ninnie.w@atlasassistans.seLÄS MER »

Elin arbetar med den assistansberättigade och dennes assistenter.

Tel: 073 - 522 03 08
elin.l@atlasassistans.seLÄS MER »

Elin Löfgren
Linda Enberg

Linda arbetar med den assistansberättigade och dennes assistenter.

Tel: 073 - 522 03 39
linda.e@atlasassistans.seLÄS MER »

Emelie arbetar med den assistansberättigade och dennes assistenter.

Tel: 072 - 402 16 04
emelie.k@atlasassistans.seLÄS MER »

Emelie Karlsson
Barbro Söderblom

Barbro gör assistenternas löner. Hon är också den som har koll på semestrar och gör arbetsgivarintyg.

Tel: 010 - 150 72 35
barbro.s@atlasassistans.seLÄS MER »

Viveca arbetar med ledningssystem och säkrar upp att kvaliteten i verksamheten håller en hög nivå.

Tel: 010 - 150 72 49
viveca.ring@livihop.seLÄS MER »

Viveca Ring
Lena Johansson

Lena har koll på det mesta inom ekonomi och servar Uppdragsansvariga och övriga med information.

Tel: 010 - 150 72 51
lena.johansson@livihop.seLÄS MER »

Monika har det övergripande ansvaret över ekonomin och arbetar med bokföring och fakturering.

Tel: 072 - 402 31 81
ekonomi@livihop.seLÄS MER »

Monika Kaludjerovic
Carl Auer

Carl är VD för Atlas Assistans.

Tel: 070 - 140 81 00
carl.a@atlasassistans.seLÄS MER »

Atlas Assistans är IfA-godkända!© Atlas Assistans AB, Box 380 35, 100 64 Stockholm. Tel: 08 - 400 200 22. E-post: info@atlasassistans.se